• Školský klub detí

V školskom roku 2022/2023 pracuje pri ZŠ Kráľová pri Senci 7 oddelení Školského klubu detí (ŠKD), v ktorých je spolu 165 detí.

1. oddelenie  -   Janette Prokešová    I.A

2. oddelenie  -  Mgr. Jana Brnová    I.B

3. oddelenie  -  Marianna Piovarčiová  II.A

4. oddelenie Viktória Kulinová   II. B

5. oddelenie  -  Šarlota Schultzová  III. A

6. oddelenie   -  Vladimír Molnár   III. B

7. oddelenie   -  Mgr. Sylvia Vargová    IV. A + IV. B

Vo všetkých oddeleniach ŠKD prebiehajú rôzne výchovno - vzdelávacie činnosti podľa plánov činnosti v ŠKD. Jednotlivé oddelenia ŠKD pôsobia  v triedach príslušných ročníkov, ktoré v popoludňajších hodinách využívajú pre svoje aktivity. Činnosť ŠKD je rozdelená na prípravu žiakov  na vyučovanie, vypracovávanie domácich úloh a na oddychovú a hernú činnosť. K dispozícii majú rôzne hračky, spoločenské hry, knihy. ŠKD každodenne využíva aj školské ihrisko s preliezkami, ktoré je súčasťou sezónnych hier, otužovania a predovšetkým aktívneho pohybu detí v ŠKD.

ŠKD sa podieľa na výzdobe školských chodieb a tématických násteniek. Aktívne sa zúčastňuje akcií organizovaných školou ( Strašiáda, Vianočná akadémia, Karneval, Deň detí ...) .

Poplatok za ŠKD treba uhradiť najneskôr do 10. dňa príslušného mesiaca na číslo účtu: SK78 0200 0000 0016 3784 9751. Do poznámky uviesť meno, priezvisko a triedu dieťaťa.

Odchody dieťaťa z ŠKD rodič vypíše na zápisný lístok. Uvoľniť dieťa z ŠKD mimo hodín určených na zápisnom lístku je možné uskutočniť VÝHRADNE na základe písomného oznamu zákonného zástupcu.

Odhlásenie dieťaťa zo školského klubu je nutné písomne ohlásiť u zástupkyni školy PhDr. Ivety Chovančíkovej prostredníctvom Edupage alebo na email: skola@skolakralovaprisenci.sk.