Deň šiesty.
Navštívili sme Beliansku jaskyňu,ktorá sa deťom veľmi páčila. Stihli sme učenie, nacvičili nové piesne, pripravili spoločný program a záverečnú diskotéku.Deti sa už domov tešia,no niektorým i slza vypadla za krásnymi spoločnými chvíľami azážitkami. Bolo nám spolu výborne. Milí rodičia , máte /máme skvelé deti! Ich peknésprávanie si všimli aj cudzí ľudia - turisti, spolucestujúci i majitelia penziónu.
Máme z toho radosť 😊






















