Do fotogalérie bol pridaný nový album Medzinárodný atletický päťboj.
Dňa 29.mája sa v peknom športovom areáli základnej školy v Tomášove uskutočnila atletická súťaž medzi 4 školami s účasťou jednej maďarskej školy. Hodnotili sa výkony jednotlivcov, a súčasne sa 2 najlepšie výkony v každej disciplíne započítavali do súťaže družstiev (škôl).
Našu školu úspešne reprezentovalo 19 žiakov, 10 chlapcov a 9 dievčat v kategóriách U13 a U15. Všetci podali skvelé výkony a pre našu školu získali krásny pohár za 1. miesto v súťaži družstiev.
Naši športovci si odniesli aj 19 individuálnych medailí:
Paulína Javorová - 1.m. skok do diaľky, 2.m. beh na 1000m, 3.m. beh na 60m
Samuel Miško – 2.m. hod vortexom, 3.m. beh na 60m
Selim Bolek – 1.m. beh na 1000m, 3.m. skok do diaľky
Lukáš Sýkora – 2.m. skok do diaľky, 3.m. beh na 1000m
Michal Mačaj – 2.m. beh na 1000m, hod vortexom
Michal Bartušek – 1.m. beh na 60m
Leon Gašpar – 1.m. beh na 1000m
Martin Beták – 1.m. beh na 60m
Tomáš Hideghéty – 1.m. skok do diaľky
Laura Dančišáková – 2.m. beh na 60m
Evelyn Rímešová – 2.m. skok do diaľky
Karolína Koišová – 2.m. hod vortexom
Nina Podolská – 2.m. hod vortexom
Ďalší reprezentanti: Milan Kováč, Sofia Tóthová, Stela Tóthová, Selma Schmiedl, Dávid Klčo a Sofia Zúbeková sa tiež zaslúžili o víťazstvo v súťaži družstiev.
Všetkým našim atlétom gratulujeme a tešíme sa ďalšie športové úspechy!